Turystyka wypoczynkowa spa & wellness

Proponujemy Państwu także organizacja pobytów w tym SPA 2 – 3 dniowew tym zakwaterowanie, wyżywienie, basen z systemem hydromasaży i przeciwprądem, jacuzzi, sauna sucha i parowa, nordic walking z instruktorem, zabiegi kosmetyczne na twarz, na ciało, szeroki wybór pakietów SPA łączących odpoczynek z relaksem. Pobyty relaksacyjne, nawilżające, ujędrniający, dla dwojga, dla singielek, dla Pań 50 +pobyty szyte na miaręczyli dla każdego coś zdrowego.

MKT PLUS świadcząc swoje usługi będzie proponować Państwu indywidualne oferty, skrojone pod potrzeby każdej osoby. Najwyższa jakość proponowanych pakietów, duży wybór możliwości wypoczynku i usług medycznych, konkurencyjna cena w skład których wchodzić mogą następujące zabiegi :

-zabieg z zakresu terapii snu,
-programy opierające się na zdobyczach i doświadczeniach medycyny energetycznej,
-techniki relaksu,
-wypoczynek i osiągnięcie spokoju wewnętrznego.
Najlepsze sprawdzone metody radzenia sobie ze stresem i niwelowania jego negatywnych skutków. Stosujemy się do polityki ekologicznej danego obiektu, szukamy spa, które nie tylko stosuje recycling i oferują organiczną żywność.
Chodzi w dużej mierze o szacunek wobec drugiego człowieka przez szacunek wobec natury. Przyjazne środowisku obiekty wyznają zasadę, że zdrowie jednostki zaczyna się od zdrowia ogółu – przekonanie to obejmie również sferę produktów spa (z samych organicznych składników), mycia naczyń (ocet zamiast płynu do mycia), oświetlenia pokoi (panele słoneczne i żarówki energooszczędne) itp.
Cena dopasowana jest do budżetu turysty.
Ośrodki wypoczynkowe z zasadami – obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na oferty wellness i spa, które nakłaniają gości do zmian w sposobie funkcjonowania na co dzień poprzez zastosowanie podczas pobytu dość rygorystycznych reguł. Obiekty, które świadomie nie posiadają karty alkoholi lub ewentualnie ograniczoną kartę na wyraźne życzenie gości, obiekty, które zakazują palenia, uzasadniają poranne wstawanie, brodzenie w zimnej wodzie czy też poranny joging jako element terapii zdobywają zaufanie klientów.
Proponujemy Nowatorskie metody wypoczynku Kąpiel leśną lub zanurzenie się w leśnej atmosferze. Udowodniono, że „zanurzanie się” w leśnej atmosferze wpływa na zdrowie, samopoczucie oraz fizjologię naszego ciała. Obniża lęki oraz depresję. Polega głównie na spacerze w lesie, do tego proponujemy tereny warmińsko mazurskie wdychając lotne substancje aromatyczne emitowane przez drzewa i inne rośliny leśne, uodparniamy organizm na choroby. Związki te, zwane fitoncydami, mają bowiem silne działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.
Jedną ze wspaniałych form ruchu przeznaczoną niemal dla każdego jest Nordic Walking. Dyscyplina ta narodziła się w Stanach Zjednoczonych – promowana przez naszą firmę, w największym stopniu, poprawia funkcjonowanie układu krążenia poprawę koordynacji ruchowej podniesienie spalania kalorii w porównaniu do spaceru bez kijów (więcej uaktywnionych mięśni, a co za tym idzie – większe zużycie energii). Tutaj doskonały region do chodzenia na kijach to region pomorza i region warmińsko mazurski.